YUNUS EMRE

Bölüşürsek tok oluruz,

Bölünürsek yok oluruz.

Ayos Group bünyesinde çözüm ortaklarımıza kurumsal çözümler üretirken, çıkış noktamız olarak benimsediğimiz “Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz.” sözünden hareketle, çalışanlarımız, iştiraklerimiz ve hizmet verdiğimiz çözüm ortaklarımızla bir bütün halinde gelişmeyi ve herkes için  geleceği daha iyi hale getirmeyi  hedefliyoruz.

Hakkımızda

Hizmet sektöründe faaliyet gösteren Ayos İnşaat, Ayos Güvenlik, Ayos Temizlik, Ayos Yönetim, Ayos Otomotiv ve Dekorayos firmalarını bünyesinde barındıran Ayos Group, tüm iştiraklerinde müşteri memnuniyetini temel alan bir anlayışı benimsemiştir. Ayrıca deneyimli ve profesyonel kadrosuyla hizmet verdiği tüm kişi ve kurumların geleceğini kendi geleceği olarak görmeyi ve buna göre hareket etmeyi temel ilke olarak kabul etmiştir.

Kuruluşundan itibaren hizmet alanlarını arttırmayı ve faaliyet bölgelerini genişletmeyi görev kabul eden Ayos Group, mevcut iştiraklerini geliştirmenin yanı sıra müşterilerinin gereksinimlerini ve çağın gereklerini de göz önünde bulundurarak farklı alanlarda yeni iştiraklerle büyüme hedefine güçlü ve emin adımlarla yürümeyi sürdürmektedir.

Bağlı firmalarımızda görev alan her kademedeki personelimiz, Ayos Group’un hizmet anlayışı çerçevesinde sürekli ve kesintisiz bir eğitim programı içinde kendilerini geliştirirken, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini en üst düzeye getirecek duyarlığa ulaşmış olarak görevlerini sürdürmektedirler.

Yönetim Kurulumuzun Dilinden

“Ayos Group Vizyon ve Misyonumuz”

Her insan bir amaç için yaşar ve her amaç gayret ve adanma gerektirir. Amaçları yaşam kaynağı haline getiren ve güzelleştiren ise niyetlenen hedefe varmaktan çok hedefe varırken kat edilen yollardaki yapılanlar, ortaya konulan duruşlar ve hallerdir.

İlk ve nihai amaç hem kendimize hem etrafımıza yararlı olmak, öğrenmek ve öğretmek, adilce, dürüst ve onurlu bir şekilde liyakatli insanlar ile güzel işler yapabileceğini göstermek.

Bu düşüncelerimizle çıktığımız yolda, zaman içerisinde koyduğumuz hedefler büyüyüp ve gelişiyorken, aldığımız mesafelerin güzel ve haklı gururunu taşıyoruz.

Ayos Group olarak;

• Başarılarınıza yardımcı ve destek olmayı,
• Adil, yaratıcı, olumlu, sorunsuz çözümler üretmeyi,
• İnsanların yararını gözeterek çalışmayı,
• Saygı ve sevgi içinde bir birliktelik oluşturmayı,
• İlkelerimizle geldiğimiz yolları çok daha ileriye götürmeyi,

benimsiyor ve bu doğrultuda ilerlemeyi taahhüt ediyoruz.

Kurucu / Yönetim Kurulu Başkanı

2006 Yılında temelleri atılan Ayos Group, edindiği tecrübeleriyle daima geleceğe hazır hareket etti. Hizmet sektörünün ihtiyaçlarına bağlı bulunduğu her alanda karşılık vermeye çalışarak, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden gelişimini sürdürdü.

Ayos Group olarak hedefimiz, doğruluk ve dürüstlük ilkelerinden şaşmadan hizmet sektörünce öncü kuvvet olma yolunda ilerlemektir. Grup bünyemize katılan yeni firmalarımız, gerçekleştirdiğimiz projeler ve edindiğimiz tecrübelerimiz gösteriyor ki bu yolda ilerlemenin gerekliliklerini Ayos Group olarak karşılamayı başardık ve başarmaya devam edeceğiz.

Kurucu / Yönetim Kurulu Üyesi

Hizmet sektöründeki ekonomik dalgalanmaların etkisine karşı güçlü ve sağlam yapımızı sergileyerek, firmamıza emanet edilen projelerde üstün başarı ve kalite politikamızı sergilemeye çalışıyoruz.

Ayos Group’un tecrübesi, iştirak güçleri ve referanslarıyla birlikte bir bütün olarak ilerlediği başarı yolunda yenilikçi ve gelişen bir yapı inşa ediyoruz. Müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla yaptığımız yatırımlar, çalışanlarımız için ortaya koyduğumuz iş birliği ve dayanışmanın önem taşıdığı çalışma alanları güçlü ve sağlam duruşumuzu korumamıza neden olan etkenler arasında.

Kaliteli hizmette sürekliliği yakalamak, ve çağın gerekliliklerini yerine getirmek için edindiğimiz tecrübelere yenilikçi bakış açımızı katıyoruz. Ayos Group’un sağlam ve güçlü yapısıyla anılmasını sağlamak için çalışmalarımıza yılmadan ve sürekli devam ediyoruz…

Yönetim Kurulu Üyesi / Genel Müdür

İştiraklerimiz

Hedef ve İlkelerimiz

Ayos Group çalışanları ve iştirakleriyle birlikte sağlıklı gelişmeyi, evrensel kalite standartlarında hizmetler sunmayı planlıyor. Çalışanları, iştirakleri ve müşterileri için saygınlığın ve kalitenin simgesi olmayı hedefliyor.

Bu yönde Kurucumuz ve yönetim kurulu üyelerimiz, hedef ve ilkeleri şu şekilde bildiriyor: